Reference

Gabriela Žehová

Podnikatelka / Gabriela Facility managament


Mého prvního tréninku
Body Body s Alešem jsem se zpočátku obávala, jestli to nebude náročné a hlavně proto, že jsem se styděla. Zkusila jsem svůj první trénink a všechny mé obavy ze mě spadly.
Aleš je velký sympaťák, všechno předvede a vysvětlí a já jsem nadšená, že procvičím všechny partie najednou jen za 20 minut. Postava se mi zpevnila a zhubla jsem i pár kilo. Navíc nemusím schánět hlídání pro děti, protože Aleš přijede až k nám domů, což je pro mě skvělé. Cvičení mi pomohlo se zbavit velkých bolestí zad, za což jsem velmi vděčná. Aleši velké díky za vše.

Gabriel Žeha

Spolumajitel / 5S Facility

První cvičení EMS s Alešem, bylo u mě spíše ze zvědavosti na základě doporučení mého osobního  couche. Po úvodní hodině jsem si udělal jasno, co od EMS očekávám, že se zapojí i partie, o kterých nevím a tím pádem je nemůžu normálně procvičit. Tady se zapojí všechno, bez ohledu na to, jestli umíš nebo ne.
U EMS si nastavíš společně s trenérem cvičení, které ty konkrétně preferuješ, a riziko zranění je minimální při maximálním zapojení daných partií. U mě například velmi rychle odezněla bolest zad.
Z pozice velmi náročné práce ředitele, trenéra florbalu pro mě neskutečný benefit ze strany Aleše, že si můžu naplánovat tréninky 2x týdně z pohodlí domova a současně spojit cvičení s manželkou.
Služby Aleše vřele doporučuji za jeho profesionální přístup a sestavení tréninkového plánu, dle možností klienta.

Luděk Pokorný

Projektový Manažer / automotive

S Alešem jsem začal cvičit před třemi měsíci, především ze zvědavosti na EMS trénink, o kterém jsem do té doby nevěděl nic. Hned po prvním tréninku jsem musel ocenit důkladnost zapojení svalů, i přes nižší intenzitu cviků jsem několik dní poté cítil únavu svalů, o kterých jsem ani nevěděl, že je mám. Při četnosti tréninku jednou týdně jsme začali postupně cvičit intenzivněji, z dynamického cvičení jsme přešli především na posilovací a s výsledky jsem velice spokojený. Není to jediné cvičení kterému se od té doby věnuji - příležitostně běhám a posiluji s činkami, ale pravidelnost cvičení S trenérem v pohodlí mého domova znamená velkou vzpruhu pro motivaci na cestě ke zdatnosti vytrvat.

Musím ještě pochválit velice osobní a individuální přístup jak ke cvičení samotnému, tak k časové flexibilitě i konzultací."


Šárka Formánková

Inženýr kvality automotive

Úžasné cvíčo, které funguje na 100%, už po prvním měsíci cvičení byly vidět výsledky a to cvičím pouze 1x týdně 20 min! Cítím se po tréninku tak nějak zpevněně, mám lepší držení těla a navíc funguje skvěle na celulitidu, na dovolené jsem se nestyděla chodit v plavkách. Všem můžu jen doporučit a navíc výhodou je pozitivní přístup trenéra, což dohromady dělá opravdu super ztrávený čas, který přináší ovoce

Pavel Ležák

Osobní coach / Život je hra

Metoda EMS ke mně přišla v ten pravý čas. I když jsem v mládí byl vždy fyzicky aktivní, každým rokem přišel další dobrý důvod, proč už to nejde. Objevil jsem své komunikační schopnosti a začal se věnovat profesím, kde nebylo nutné zatěžovat tělo, ale hlavu. Většinu pracovní doby tedy prosedím buď na kancelářské židli za počítačem, nebo v autě za volantem. Není nutné podotýkat, že pozice sedícího obtloustlého chlapa jednak není dlouhodobě pohodlná a už vůbec ne pozorovatelná. Zhruba pře dvěma lety jsem se rozhodl udělat změnu a to mířenou na svou váhu. Úprava jídelníčku vedla ke ztrátě 19ti kg za jeden rok a váhu si držím. Současně se ztrátou kilogramů navíc, se dostavily i bolesti zad a velmi rychlý nástup deformace páteře v oblasti lopatek. Popsal bych to jako "hrb". Ne jen, že jsem prožíval celkem intenzivní bolesti, ale také jsem zaznamenal změnu krevního tlaku směrem nahoru. V tu dobu jsem se setkal s Alešem, který mi představil formu cvičení EMS. Můj první trénink se odehrál v mé kanceláři, což mě překvapilo, protože jsem myslel, že spolu někam půjdeme. Místo toho jsem vyfasoval funkční oblečení a byl jsem oblečen do vesty, která je vlastně tím zdrojem celého kouzla. Bylo to pro mě zcela nové a nevěděl jsem co mohu očekávat. Aleš mi vše vysvětlil, ukázal a seznámil naprosto se vším tak, abych mohl zůstat v klidu a soustředit se na přínos. Musím se přiznat, že jsem nečekal, že 20 minut pro mě bude tak vyčerpávajících. První změnu jsem registroval hned druhý den. Více energie, chuť se pustit do čehokoliv. Moje kulatá záda mění postupně tvar na rovná, nebolí a moje fyzička vzrůstá. EMS má neskutečný dopad na vnímání těla a přímo poskytuje nové možnosti. Co je tedy na cvičení touto metodou top? Úspora času, trenér za mnou jezdí do mé kanceláře. Regenerativní účinky a náprava držení těla. Velmi rychlá aktivace svalů. Vedení tréninku a dohled odborníka, kterým Aleš bez pochyby je. Díky za příležitost být Tvým klientem Aleši. Ať se daří :-)

Tomáš Vacek

Technolog / AAH Czech s.r.o.


Ahoj Aleši, chtěl bych ti sdělit pocity z našeho prvního společného EMS tréninku. Mám skvělý pocit ze cvičení. Citím se celkově protažený a zároveň, že nějaké svaly se po dlouhé době opět "aktivovaly", potom co jsem přestal cvičit.

Při běžném pohybu cítím zádové svaly a trapézy, při protažení zase napětí v zadní oblasti stehen a trycepsu. Při zatnutí bicepsu to také pěkně zabolí. Po tréniku jsem měl svěží pocit. Snad se neurazíš za jednoduché a stručné hodnoceni. Každopadně ještě bych chtěl řict, že si dokážu představit, že tak jak jsi vedl lekci pro mě, bys ji mohl vést pro každého zákaznika. Vedl jsi mě přesně a jasně. Tempo bylo skvělé, suprově jsi reagoval na mé možnosti a schopnosti...prodloužením pauzy. Jsi schopný vysvětlit vše a odpovědět na dotazy. Dokážeš přesvědčit o tom, že si stojíš za tím, co nabízíš a poradíš si s nervozitou a nejistotou zakazníka.


Tomáš Taran

podnikatel, trenér Parkour, parkurista

"Kdysi jsem velice aktivně dělal sport a myslel jsem si, že dobré výkony jsou jen o tvrdém tréninku. Teď ale s odstupem času vím, že to není jen o tréninku samotném, ale hlavně o regeneraci a o stravě. Díky Alešovi jsem si uvědomil, že bych měl některé věci změnit, což mi ve výsledku dost prospělo. Začal jsem měnit stravu postupně a asi již po půl roce jsem viděl první větší výsledky. Zlepšila se mi regenerace a obecně jsem se cítil mnohem lépe. Vždy jsem bývával nemocný, ale od té doby, co jsem začal jíst více zeleniny a ovoce se toto mnohem zlepšilo a v současné době skoro nemocný nebývám, i přesto, že i přes zimu trénuji venku. Určitě bych chtěl doporučit konzultace každému, kdo chce změnit životosprávu k lepšímu. U mě to rozhodně stálo za to a výsledky jsou vidět."

Alice Matoušková

Trenérka házené, Praha

Hodně spokojených klientů jako jsem já. Já už pomalu zase nabíhám na pravidelné a hlavně zdravé jídlo jak jsme se bavili a vše zas funguje tak jak má. a cítím, že mám více energie.

Ondřej Michalička

IT / parkourista

O spolupráci jsem Tě požádal právě kvůli tomu, že jsem byl dlouhodobě nemocný a nevěděl, co si s tím počít. Přes celé léto jsem byl zdravý, takže z toho usuzuji, že největší problém je při přechodných obdobích (jaro, podzim). Jinak víš, že jídelníček jsem se snažil dodržovat i předtím, za zmínku stojí akorát to mléko. Jinak zázvorový čaj, klidně jen na chuť dostatek vitaminu C (pomelo, kiwi), pravidelný pohyb a hlavně v mém případě dostatek spánku