Reference

Tomáš Taran

podnikatel, trenér Parkour, parkurista

"Kdysi jsem velice aktivně dělal sport a myslel jsem si, že dobré výkony jsou jen o tvrdém tréninku. Teď ale s odstupem času vím, že to není jen o tréninku samotném, ale hlavně o regeneraci a o stravě. Díky Alešovi jsem si uvědomil, že bych měl některé věci změnit, což mi ve výsledku dost prospělo. Začal jsem měnit stravu postupně a asi již po půl roce jsem viděl první větší výsledky. Zlepšila se mi regenerace a obecně jsem se cítil mnohem lépe. Vždy jsem bývával nemocný, ale od té doby, co jsem začal jíst více zeleniny a ovoce se toto mnohem zlepšilo a v současné době skoro nemocný nebývám, i přesto, že i přes zimu trénuji venku. Určitě bych chtěl doporučit konzultace každému, kdo chce změnit životosprávu k lepšímu. U mě to rozhodně stálo za to a výsledky jsou vidět."

Alice Matoušková

Trenérka házené, Praha

Hodně spokojených klientů jako jsem já. Já už pomalu zase nabíhám na pravidelné a hlavně zdravé jídlo jak jsme se bavili a vše zas funguje tak jak má. a cítím, že mám více energie.

Ondřej Michalička

IT / parkourista

O spolupráci jsem Tě požádal právě kvůli tomu, že jsem byl dlouhodobě nemocný a nevěděl, co si s tím počít. Přes celé léto jsem byl zdravý, takže z toho usuzuji, že největší problém je při přechodných obdobích (jaro, podzim). Jinak víš, že jídelníček jsem se snažil dodržovat i předtím, za zmínku stojí akorát to mléko. Jinak zázvorový čaj, klidně jen na chuť dostatek vitaminu C (pomelo, kiwi), pravidelný pohyb a hlavně v mém případě dostatek spánku