Novinky
 

Osobní EMS trenér

Stali jsme se partnery společnosti BodyBody, poskytující osobní EMS fitness tréninky v České Republice a na Slovensku. Poskytujeme nově vznikající službu osobních tréninků u klientů doma nebo v kanceláři. Klient v rámci tréninku procvičí až 90% všech svalových skupin za 20minut. Trénink probíhá cvičením vlastní vahou nebo s malou zátěží. Při cvičení dochází k zatížení svalových vláken vnější stimulací, podobně tomu tak je při normálním pohybu, kdy dochází k vnitřní stimulaci svalů elektrickými impulsy z mozku. Jde o vnější stimulaci svalových vláken a různým nastavením a typem tréninků docílí klient zpevnění těla, snížení hmotnosti aktivaci svalových vláken, která dříve nepoužíval - což má za následek odstranění bolesti zad. Více informací naleznete na stránkách BodyBody.

Vánoce a jídlo a jak odstartujeme rok 2018

Speciální akce, která se týká se nastavení jídelníčku dle různých analýz za ježíškovské ceny. Připravíme poukaz se jménem a vymažeme cenu.

1 Analýza prvků z vlasů nám řekne jak se stravujete nyní a jak fungují Vaše tělesné pochody. Podle toho nastavíme jídelníček, ve kterém se nebudete omezovat a přesto dosáhnete svého cíle.

2. Analýza DNA ze slin dle programu Bodykey. Analýzou slin zjistíme Váš metabolický typ(sacharidový, tukový) a to nám řekne jak upravit stravu pro dosažení požadovaného výsledku.


Metoda cvičení EMS je "novinkou" posledních let, kdy se pro cvičení těla při tréninku s vlastní vahou či lehkým závažím používá i stymulace svalů elektrickými impulsy.

Mozek a strava

02.10.2017

Psychický stav člověka ovlivňuje i jeho způsob trávení a reakce na stravu, pitný režim nebo pohyb.